Щорічно у другу суботу березня в Україні відзначається професійне свято – День землевпорядника – свято тих, хто працює з основним національним багатством – землею, дбає про законність володіння і користування земельними ресурсами. Цього року святкування припали на 13 березня.

 

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

9-12 березня у ВСП «Аграрно- економічний фаховий коледж» ПДАА було проведено щорічний тиждень циклової комісії землевпорядних дисциплін, присвячений цьому святу.

Відбулися різноманітні відкриті заняття: лекції та практичні, екскурсії до музеїв, провідних виробничих підприємств та парків нашого міста. Заняття викладачами ЦК були проведені на високому методичному рівні, з використанням сучасних засобів унаочнення, легкою подачею та емоційно. 

Хочеться відмітити важливість проведення екскурсій (Управління Держгеокадастру в Полтавській області –     Максименко О.А., Полтавський філіал  ДП «Харківський НДПІ землеустрою» – Стріла Г.П., студентський парк Полтавського державного аграрного університету) та виїзних занять («Мистецька крамниця» Приходько І.П.) – адже засвоєння матеріалу збільшується в рази!!!

Працівниками бібліотеки коледжу підготовлено тематичну виставку-презентацію із новими надходженнями сучасної літератури. До уваги викладачів, студентів та гостей були запропоновані новинки вітчизняних видавництв, підручники, навчальні посібники по спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.