Підсумки тижня циклової комісії Землевпорядних дисциплін. День Землевпорядника

14 березня 2020 року землевпорядники України відзначають своє професійне свято. Цим весняним днем вітають фахівців, які обрали своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє.

Вже стало доброю традицією в Аграрноекономічному коледжі ПДАА проводити щорічний тиждень циклової комісії землевпорядних дисциплін, присвячений цьому святу.

В рамках проведення цього заходу відбулися різноманітні відкриті заняття: лекції та практичні, екскурсії до музеїв та провідних виробничих підприємств нашого міста, проведено виховні заходи, організовано виставкуНаші випускникинаша гордість”.

Працівниками бібліотеки коледжу підготовлено тематичну виставку-презентацію із новими надходженнями сучасної літератури. До уваги викладачів, студентів та гостей були запропоновані новинки вітчизняних видавництв, підручники, навчальні посібники по спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.

 

В газетіВечірня Полтава” (№11 від 11.03.2020) опубліковано статтюЗемлю треба любити, і вона обовязково віддячить хорошим урожаєм”, яка розповідає про професію землевпорядника, її роль у сучасному суспільстві та висвітлює підготовку професіоналів із цієї спеціальності у нашому навчальному закладі.