Студентський квест

11 березня в Аграрно-економічному коледжі ПДАА відбувся Перший землевпорядний квест, який узагальнив знання студентів по дисциплінам «Земельне право», «Землевпорядне проектування», «Геодезія» та дозволив проявити кмітливість.

Що таке квест?

Піший Квест (ПК) – це гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту і передбачає виконання спеціальних завдань. ПК складається з контрольних пунктів (КП або локацій) та відрізків між ними. Для проходження маршруту команда зобов’язана відвідати всі КП. У встановлений для кожної команди час старту учасники команди отримують завдання, в якому зашифрований перший КП або всі КП.

В організації ПК беруть участь Оргкомітет і Агенти.

Оргкомітет – це група організаторів у складі 3 осіб, затверджених протоколом організації, що проводить змагання.

У їхні завдання входить: підготовка маршруту, перевірка і доступ команд до участі в змаганнях, координація роботи агентів, перевірка дотримання командами правил.

Агент – особа, безпосередньо пов’язана з організаторами, яка контролює виконання попереднього завдання і видає наступне. У випадку виникнення спірних моментів остаточне рішення за членами Оргкомітету, які можуть бути одночасно і агентами.

Учасники формують команди у складі до 4 осіб польових гравців та необмежену кількість учасників у Командному центрі.

Кожна команда добровільно обирає собі капітана та узгоджує.

Цього разу участь у квесті взяли студенти третього курсу спеціальності «Землевпорядкування».

Їм були запропоновані загадки і завдання для знаходження агентів гри. Агентами гри виступали працівники та викладачі АЕК ПДАА (Климко П.П., Лотиш І.І., Одарюк Т.С., та інші). Коли учасники знаходили локацію, їм пропонували виконати задання однієї з дисциплін спеціальності. Якщо студенти давали правильні відповіді, агенти видавали їм підказки для пошуку додаткових КП.

Команди виконували завдання завзято, енергійно, зацікавлено. Відчувався дух суперництва, під час гри панувала дружня і весела атмосфера. Агенти та організатори квесту відзначили, що учасники були добре обізнані, швидко та вірно вирішували завдання і відповідали на запитання активно, впевнено та проявляли кмітливість.

По закінченню квесту було визначено переможців.

І місце – капітан Гурін Сергій;

ІІ місце – Денисенко Юлія;

ІІІ місце –.Нелюба Анастасія.

 

Учасники та переможці отримали подяки та подарунки.