В рамках тижня землевпорядних дисциплін, що проходить на нашому відділенні викладачем Соколовою В.В. було проведено відкриту інформаційно-довідкову виховну годину для групи 32-З під назвою “Кроками обраної спеціальності”.

       Пізнавальною метою зайняття було донести до студентів можливості що відкриває обрана спеціальність, перед молодими спеціалістами, а виховною – поглибити знання і закріпити любов до обраної спеціальності.

  Протягом зайняття було розкрито передумови створення землевпорядної служби в Україні, розвиток сучасних земельних відносин, можливості досягнення успіху та кар’єрне зростання для майбутніх спеціалістів.

     Виховна година пройшла в доволі теплій атмосфері за активної участі всіх присутніх (як студентів так і запрошених гостей). Куратором були підготовані цікаві та обширні роздаткові матеріали, що допомагали зорієнтуватися і глибше зрозуміти розглянуті питання.

      Як підсумок Валентина Валентинівна зазначила студентам: “Сьогодні ми пригадали основні передумови та віхи розвитку землевпорядної служби на теренах України, визначили кроки для досягнення успіху в обраній спеціальності та шляхи кар’єрного зростання. Який би ви шлях не обрали в своєму житті залишайтесь завжди людьми”